Про компанію

Соціальні пріоритети

Адміністрація підприємства ТОВ «ВСМПО ТИТАН УКРАЇНА» бере участь у добрій і важливій справі — надає благочинну допомогу юній талановитій шахістці Анжеліці Вальковій для підготовки і участі в спортивних шахових змаганнях.
Цього року Анжеліка успішно представляє Україну і м. Нікополь у ряді шахових турнірів, які проходять, у тому числі і міжнародного рівня.

Вона є онучкою старшого майстра термічної ділянки Валькова Олега Анатолійовича, який з 1975 року, після закінчення Харківського політехнічного інституту, працює у трубоволочильному цеху підприємства.

Газета «Проспект Трубників» № 28 від 07 квітня 2011 року.
Перша серед найсильніших

Анжеліка Валькова отримала диплом Управління в справах фізичної культури і спорту Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

В період весняних канікул з 21 по 27 березня у Дніпропетровську пройшов чемпіонат області з шахів серед юнаків і дівчат в двох вікових категоріях — до 16 і 18 років. Честь Нікополя в четвертий раз захищала учениця 7-Б класу гімназії № 15 Анжеліка Валькова (I розряд), тренер А. Мартиян (КМС).

Якщо в попередні роки Анжеліка займала 2-е місце у своїй віковій категорії, то цього року у свої 13 років вона зайняла 1-е місце серед найсильніших шахісток області до 16 років і 3-е місце — до 18 років.
Анжеліка — активна шахістка нашого міста. За останні чотири роки вона зіграла більш ніж у 60 турнірах. Її графік змагань мама Інна Олегівна і тренер Олександр Васильович розписують на рік вперед з метою підвищення рівня гри і досягнення нових перемог. Поздоровляємо нашу чемпіонку області і бажаємо їй подальших успіхів.

Альона ІЛЬЯСОВА

Газета «Проспект Трубників» № 58 від 21 липня 2011 року.
Перший бал — в 13,5 років!

Виступаючи на VIII Міжнародному шаховому фестивалі «Кубок Кирилівки-2011», нікопольська шахістка, першорозрядниця Анжеліка Валькова зайняла перше місце серед дівчат і виконала бал кандидата в майстри спорту України.

В розпал літніх канікул на березі Азовського моря в спортивно-оздоровчому комплексі «Салют» змагалися представники трьох держав: Білорусі (м. Гомель, м. Рогачев, м. Мозерь), України (м. Київ — 4 товариства, м. Чернігів, м. Маріуполь, м. Мелітополь, м. Чернівці, м. Нікополь, м. Баришівка), Росії (м. Москва, м. Санкт-Петербург). Всього 12 міст представили 44 учасники. Наша юна шахістка Анжеліка Валькова (чемпіонка області) на цьому фестивалі виступала в четвертий раз і вже в головному турнірі була однією з 26-ти досвідчених шахістів, серед яких два майстри спорту (мс), три кандидати в майстри спорту (кмс), чотири першорозрядники (1р) з високим рейтингом.

Анжеліка впевнено перемогла бронзову призерку Білорусі, кмс Л. Болдовську. У нічию вона зіграла зі срібним призером Білорусі, кмс Є. Филипець (друге місце в загальному заліку). Перемогла чемпіонку Донецької області Є. Василенко, гідно програла москвичеві, майстрові ФІДЕ С. Берюкову (переможцеві змагань).

Сенсацією 9 туру стала її перемога над москвичем, національним майстром Росії і Японії К. Черевко. Набравши 5,5 очок з 9 можливих (50% з мс, 50% з кмс і 80% з 1р), виконала бал кандидата в майстри спорту України.

Це дозволило Анжеліці завоювати серед дівчат перше місце і отримати медаль, грамоту і грошовий приз. У загальному заліку вона зайняла 6 місце в солідній компанії досвідчених шахістів.

На закритті змагань головний суддя Ю. Д. Куценко (м. Чернігів) особливо відмітив зрілу, упевнену гру і помітний прогрес нікопольчанки за останній рік, і виразив упевненість в тому, що Анжеліка, будучи лідером у Нікополі і в Дніпропетровській області у своїй віковій категорії, в майбутньому зможе показати гідну гру і зайняти призові місця в чемпіонаті України.

Майже чотири роки готує Анжеліку до змагань її наставник, авторитетний шахіст м. Нікополя, кмс Мартиян Олександр Васильович, який не шкодує ні сил, ні часу для системних інтенсивних тренувань між заняттями Анжеліки в гімназії № 15 і вивченням англійської і німецької мов у школі «Вікторія». До речі, тренер не став відставати від своєї успішної підопічної і «синхронно» виступив на одному з найбільших в Україні (257 учасників) турнірі в м. Мукачево (Закарпатська область), зайнявши шосте місце серед 75-ти гравців (6 очок з 9). А переможцем став наш земляк з м. Дніпропетровська, гросмейстер І. Коваленко.

Значний вклад в успіхи Анжеліки внесла її мама Інна Олегівна, яка з великою завзятістю і наполегливістю виконує обов’язки не лише мами, а і адміністратора, організатора її шахової підготовки, лікаря і психолога.

Результативні виступи Анжеліки Валькової в нинішньому році дозволяють будувати подальші серйозні плани, серед яких півфінал України (дівчата до 16 років) і чемпіонат м. Нікополя, які відбудуться восени цього року.

Вітаємо нашу юну шахістку і бажаємо нових перемог і швидкого виконання норми кандидата в майстри спорту України.